Strona główna » Arkadi Baby

Arkadi Baby

Bezpieczne produkty do prania i mycia dla dzieci

 
Dzieci są wyjątkowo narażone na działanie silnych detergentów i innych środków, które mogą drażnić skórę i niekorzystanie oddziaływać na ludzki organizm. Ich dopiero rozwijające się ciała potrzebują wyjątkowej ochrony, w związku z czym wiele środków stosowanych przez dorosłych w przypadku maluchów może się nie sprawdzić. Dotyczy to zarówno artykułów, których używamy do higieny najmłodszych dzieci, jak też środków piorących, z którymi dzieci mają przecież kontakt, nosząc wyprane ubrania. Rozsądną decyzją każdego rodzica będzie zaopatrzenie się w przeznaczone do kontaktu z dziećmi produkty. Szeroki asortyment środków do prania dla niemowląt, a także produktów do mycia Arkadi Baby odnajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.
 

Produkty do prania i mycia dla dzieci Arkadi Baby

 
Arkadi Baby to grecki, działający już od kilku dziesięcioleci producent artykułów do prania i higieny. Są to produkty naturalne, biodegradowalne i hipoalergiczne. Oznacza to, że są one artykułami przyjaznymi dla całej rodziny, również dla niemowląt już od pierwszego dnia życia. Nie zawierają one syntetycznych dodatków ani też sztucznych zapachów, mogących powodować alergie i inne reakcje organizmu. W ich składzie znajdują się m.in. naturalne ekstrakty z oliwek, a receptury poszczególnych produktów były doceniane i nagradzane na wielu branżowych targach. Środki do prania dla niemowląt Arkadi Baby to produkty uniwersalne, przeznaczone do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych, skuteczne również w praniu ręcznym i niskich temperaturach. Produkty do mycia dla dzieci Arkadi Baby wyróżniają się z kolei tym, iż nie mają w swoim składzie alkoholu, aluminium, amoniaku i innych dodatków chemicznych. Mają właściwości dezynfekujące i są gwarancją tego, iż używasz wyłącznie produktów sterylnych do mycia swojego dziecka.

Bogaty asortyment tych wyjątkowych artykułów o naturalnych, przyjaznych zarówno dla środowiska naturalnego, jak i zdrowia najmłodszych i całej rodziny właściwościach, odnajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy na zakupy.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

darmowa dostawa w kidstrips.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu