Strona główna » W PODRÓŻY » Wkładki antypotowe do fotelików

Wkładki antypotowe do fotelików

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Nieważne czy podróżujemy z dzieckiem w lecie czy w zimie, gdy mowa o komforcie cieplnym. Gdy nasza pociecha będzie miała mokre plecy i włosy zdecydowanie częściej zaprotestuje, manifestując płaczem lub marudzeniem. Oczywiście w okresie wakacyjnym zdecydowanie mocniej docenimy właściwości odprowadzające wilgoć spod pleców i włosów maluszka w upalne dni. Wkładka AirCuddle nie dość, że zabezpiecza fotelik przed zabrudzeniem, to tworzy skuteczną barierę pomiędzy plecami dziecka a syntetyczną tkaniną tapicerki obleczonej na plastikową konstrukcję fotelika. Specjalnie opracowana technologia trójwymiarowej siateczki gwarantuje cyrkulację powietrza pod ciałem dziecka w czasie podróży. Oznacza, to że problem z odprowadzaniem wilgoci został zażegnany.

Podróżowanie z dzieckiem może przebiegać w przeróżnej atmosferze. Nie bez znaczenia będzie model fotelika, dostosowanie rozmiaru do wielkości dziecka, ale także materiał, z jakiego został wykonany. W trosce o bezpieczeństwo małego pasażera bardzo często stosuje się materiały, które przy dłuższym użytkowaniu mogą mieć problemy z odprowadzaniem wilgoci. Oznacza to, że wystarczy, że dziecko zaśnie w foteliku, by po niedługim czasie zauważyć, że jest spocone. Taki objaw to pierwszy krok do przeziębiania, dlatego należy temu zapobiegać.

AirCuddle

Wkładka antypotowa do fotelika to innowacyjne rozwiązanie, które zwiększa komfort podróżowania, jednocześnie sprawiając, że maluch ma suche plecy i włosy. Wybór właściwej wkładki należy dostosować do modelu posiadanego fotelika, gdyż dzięki temu można będzie zapewnić dziecku naprawdę komfortowe warunki podróży. To szczególnie istotne, gdy ma się rodzinę oddaloną od siebie i mimo wszystko wyjazd samochodem trwa dłuższy czas. W upalne dni to ekstremalnie ważne, gdyż wkładki antypotowe do fotelika AirCuddle doskonale spełniają swoją funkcję. Nie tylko chronią przed nadmiernym gromadzeniem wilgoci na tylnej części ciała dziecka, ale doskonale radzą sobie z jej odprowadzaniem. Co więcej, wkładki AirCuddle zabezpieczą tapicerkę fotelika przez zabrudzeniem. Dużo łatwiej i szybciej jest wyjąć wkładkę do wyprania niż zdjąć i ponownie założyć całą tapicerkę fotelika.

Wkładki antypotowe AirCuddle

Zakup wkładki do fotelika znacznie podnosi komfort podróżowania. Szczególnie u małych pasażerów odgrywa to kluczową rolę, gdyż uczucie zbyt ciepłego fotelika może powodować dyskomfort, a co za tym idzie, maluch może być niespokojny. Zadbanie o ten element sprawi, że podróż nie będzie stanowiła wyzwania i będzie przebiegała bez najmniejszych zakłóceń. Wystarczy kupić wkładkę do fotelika, by przekonać się, w jak dużym stopniu zwiększy się komfort jazdy samochodem z dzieckiem, które nie będzie miało mokrych pleców.

 

Włoskie oddychające wkładki antypotowe do fotelika i wózka

Suche plecy i włosy w fotelikach to priorytet dla AirCuddle. Warstwa cyrkulacyjna umożliwia wentylację. Praktyczne kolory w odcieniach beżu i szarości. Wkładki pasują do fotelików różnych kategorii wagowych:

  • 0-13 kg

  • 9-18 kg

  • 15-36 kg

  • do wózków spacerowych

darmowa dostawa w kidstrips.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu