Strona główna » W PODRÓŻY » Lusterka samochodowe

Lusterka samochodowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Lusterka samochodowe do obserwacji dziecka

Oferujemy unikatowe lusterka Baby Car Mirror znanej holenderskiej firmy Little Luca. Są to innowacyjne produkty, stworzone przez rodziców specjalnie dla dzieci. Duże, wypukłe lusterka samochodowe nadają się znakomicie do obserwacji dziecka w samochodzie podczas jazdy. Dzięki zamontowaniu lusterka w odpowiednim miejscu, rodzic kierujący samochodem, widzi dziecko wyraźnie, bez odrywania uwagi od drogi. Lusterko zapewnia kierowcy możliwość obserwowania dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy. Jest to produkt zwiększający bezpieczeństwo jazdy z małym dzieckiem. W nagłych sytuacjach na drodze, kierowca ma możliwość monitorowania zarówno drogi, jak i dziecka w foteliku. 
 

Pluszowe lusterka do auta dla dziecka 

Atrakcyjna kolorystyka oraz forma miłego w dotyku pluszowego zwierzątka przyciąga uwagę dziecka. Kolory zwierzątek zostały specjalnie dobrane pod kątem rozwoju małego dziecka. Przez pierwsze siedem lat życia, dzieci odbierają wszystkimi zmysłami bodźce z otoczenia. Poszukują wrażeń sensorycznych i przyglądają się im przez dłuższy czas. Wzrok najbardziej  przyciąga błyszcząca powierzchnia i poruszające się obiekty. Lusterka samochodowe dla dziecka są zabawną i interesującą rozrywką w trakcie jazdy. 
 

Jak zamontować lusterka do obserwacji dzieci?

Uniwersalne lusterko Baby Car Mirror można używać na kilka sposobów, w samochodzie lub w domu, a także podczas rodzinnych wyjazdów:
  • w samochodzie w foteliku tyłem do kierunku jazdy - obserwacja maluszka przez rodzica,
  • w samochodzie w foteliku przodem do kierunku jazdy - dla dziecka siedzącego przodem do kierunku jazdy - lusterko można zamontować do zagłówka przedniego fotela, dzięki czemu, dziecko może widzieć siebie jak i ulubione zwierzątko,
  • w domu - do łóżeczka, kojca lub krzesełka, dzięki kilku możliwościom montażu lusterka.


Dostępne modele lusterek samochodowych dla dzieci

Sympatyczne, pluszowe zwierzątka w żywych kolorach, zostały tak zaprojektowane, aby maluszki czuły się w ich towarzystwie fantastycznie! Niepowtarzalne kształty oprawy będą wyjątkową i bardzo lubianą atrakcją dla dziecka. Twój maluszek zaprzyjaźni się z przemiłym pluszakiem. Wysoka jakość wykonania sprawia, że lusterka do obserwacji dzieci w samochodzie przez długi czas będą służyły dziecku zarówno w samochodzie, jak i w domu. Wymiary lusterka to 40 x 32 x 8 cm.
 

Lusterka samochodowe dla dzieci od renomowanej marki  

Little Luca to holenderska marka, która specjalizująca się w genialnych produktach stworzonych przez rodziców z myślą dzieciach. Artykuły produkowane przez Little Luca poprawiają bezpieczeństwo dziecka w otoczeniu i w krótkim czasie, przekonasz się, że nie możesz się bez nich obejść! Marka Little Luca została nagrodzona za innowacyjne produkty dla najmłodszych, na największych targach branży dziecięcej w Europie - Kind und Jugend w Kolonii.
darmowa dostawa w kidstrips.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu