Strona główna » PORADY » Podnóżek dla dzieci do samochodu - poznaj zalety!

Podnóżek dla dzieci do samochodu - poznaj zalety!

Data dodania: 15-09-2022 Wyświetleń: 774


Innowacyjne rozwiązanie do każdego samochodu, w którym na co dzień podróżują dzieci w fotelikach – poznaj podnóżek do fotelików samochodowych KneeGuardKids 3. Zapewnia maluchowi komfort jazdy i zwiększa bezpieczeństwo. Dlaczego warto zainwestować w to rozwiązanie?

alt


Innowacyjne rozwiązanie – podnóżek do fotelików samochodowych

KneeGuardKids 3 to innowacyjny produkt, który przyda się w każdym samochodzie, w którym podróżują dzieci. Jest to wygodny podnóżek przeznaczony do fotelików, które zamontowane są przodem do kierunku jazdy. Idealnie sprawdzi się dla dzieci w przedziale wiekowym od 2 do 9 lat. Montuje się go łatwo i szybko. Znakomicie sprawdzi się w każdym samochodzie. Podnóżek ułatwia też dziecku wsiadanie do samochodu. Jest to akcesorium, które można wygodnie regulować, dopasowując optymalnie do wzrostu i potrzeb dziecka. Produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które z jednej strony zapewniają solidne podparcie, a z drugiej niską masę własną. Podnóżek KneeGuardKids 3 sprawdzi się zarówno przy fotelikach dla dzieci w przedziale wagowym 9 – 18 kg, jak i w przedziale 15 – 36 kg. Warto więc zainwestować w ten produkt, ponieważ posłuży w samochodzie przez kilka lat.

Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka

Dzieci podróżują w fotelikach ze względu na ich bezpieczeństwo. Każdy rodzic dba o to, aby wybrać fotelik solidny i sprawdzony, który rzeczywiście zabezpieczy dziecko podczas podróży samochodowej. Zwraca się uwagę na jakość wykonania fotelika, materiały z jakich jest zrobiony, niezbędne atesty. Jednak niewiele osób zwraca uwagę na to, że kiedy dziecko siedzi w foteliku, jego nogi zwisają w dół. Co robią wtedy dzieci? Na przykład zapierają się o przedni fotel, kopią w niego, albo siadają w foteliku po turecku. Niestety takie sytuacje stanowią dla pociech zagrożenie. Wyobraźmy sobie, że w momencie kiedy dziecko opiera nogi na przednim fotelu, dochodzi do wypadku i nagłego przeciążenia. Może wtedy dojść do uszkodzenia kończyn, bioder i miednicy, a więc ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Właśnie dlatego warto kupić do samochodu podnóżek. Jest to rozwiązanie, które zwiększy bezpieczeństwo dziecka podczas podróży. Pociecha oprze nogi wygodnie na podnóżku, zamiast kopać w przedni fotel i zapierać się o niego. Optymalnym rozwiązaniem w zakresie zapewnienia dziecku bezpieczeństwa podczas podróży, będzie zakup sprawdzonego fotelika oraz podnóżka KneeGuardKids 3. Dzięki takiemu połączeniu rodzice mogą każdego dnia bezpiecznie podróżować samochodem ze swoimi dziećmi.

Komfort i wygoda w samochodzie

Współcześni rodzice w czasach swojego dzieciństwa nie jeździli w fotelikach. Nie każdy więc może zdawać sobie sprawę z tego, że zwisające nogi w podróży to nie do końca wygodna pozycja. Zwłaszcza w tych dłuższych trasach. Trzeba zwrócić uwagę na to, że przez ucisk pod udami na żyły, może dochodzić do zaburzeń krążenia, przez co pojawia się mrowienie i drętwienie. Nie jest to dla dziecka ani komfortowe, ani zdrowe. Doskonałym rozwiązaniem jest zamontowanie podnóżka do fotelika. Podnóżek gwarantuje też dziecku odpowiednią pozycję podczas jazdy. To przekłada się nie tylko na sam komfort podróżowania, ale po raz kolejny także na zdrowie. Zachowanie odpowiedniej pozycji siedzącej u dziecka ma olbrzymi wpływ na jego rozwój. Właściwa postawa podczas jazdy w foteliku sprawi, że dziecko nie będzie się w przyszłości garbić, ani borykać z innymi poważnymi schorzeniami postawy. Podnóżek zapewni dziecku najwyższy komfort podczas każdej podróży. Nóżki nie będą nigdy drętwieć, zachowana zostanie prawidłowa pozycja całego ciała podczas siedzenia. Mięśnie i stawy będą odpoczywać, a obręcz barkowa i biodrowa odpowiednio stabilne. Pamiętajmy o tym, że dzieci mają obowiązek podróżowania w foteliku w swoich najmłodszych latach, gdzie każda nieprawidłowa pozycja obniża zakres ochrony, a ucisk na żyły ma bardzo duże negatywne skutki na ich zdrowie w przyszłości. Dlatego właśnie pozycja dziecka siedzącego w foteliku musi być właściwa i gwarantująca mu najwyższy komfort. Taki komfort może zapewnić tylko regulowany podnóżek z dobrym fotelikiem. Podnóżek do fotelików samochodowych KneeGuardKids 3 to najlepszy wybór dla zdrowia i bezpieczeństwa pociechy.Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii PORADY
darmowa dostawa w kidstrips.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu