Strona główna » W PODRÓŻY » Podnóżek do fotelika samochodowego

Podnóżek do fotelika samochodowego

Podnóżek do fotelika samochodowego

.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Podróżowanie autem z dzieckiem jest obecnie czymś powszechnym. Bezpieczeństwo dziecka przewożonego w foteliku wydaje się być czymś oczywistym. Rodzice mają jednak duży problem z wyborem spośród dziesiątek modeli w danej kategorii wagowej. Istnieje jednak jeden produkt, który zamieni każdy fotelik w wygodne i przyjazne siedzisko, w którym nogi nie będą zwisały. To uniwersalny podnóżek KneeGuardKids!

Podnóżek KneeGuardKids

KneeGuardKids to podnóżek dla dzieci do auta do fotelików samochodowych przodem do kierunku jazdy. Obecnie coraz więcej rodziców jest świadomych, że decyzja o zakupie dobrej jakości fotelika samochodowego, to tak naprawdę dbanie o bezpieczeństwo swojej pociechy. Przemierzając z dziećmi w aucie tysiące kilometrów rocznie, warto wiedzieć, że tylko dobrej jakości foteliki, posiadające atesty i pozytywne wyniki w testach zderzeniowych spełnią pokładaną w nich nadzieję na ochronę w krytycznym momencie. Oczywiście sam fotelik nie wystarczy. Potrzebna jest jeszcze odpowiednia pozycja, w jakiej dziecko podróżuje w foteliku. Mając w pamięci pozycję, jaką zajmują manekiny w trakcie symulacji wypadku, powinno nam zależeć na tym, by nasze dziecko jak najdłużej siedziało w zbliżony sposób. Ale jak to zrobić, gdy zwisające nogi są ugniatane od spodu o brzeg fotelika i dochodzi do zaburzenia krążenia krwi i limfy, a w konsekwencji do mrowienia i drętwienia? Należy zadbać o prawidłowe podparcie stóp w bezpieczny sposób. W tym celu polecamy zakup podnóżka KneeGuardKids do fotelika samochodowego. To jedyne w swoim rodzaju akcesorium, które zapewni wygodną pozycję. Uniwersalny sposób montażu pozwoli niemal w każdym aucie go zastosować. KneeGuardKids jest kompatybilny ze wszystkimi fotelikami zwróconymi przodem do kierunku jazdy, które nie mają dodatkowej podpory. Podnóżek ułatwia dziecku wsiadanie do samochodu, ale co ważniejsze zapewnia w trakcie jazdy solidne podparcie kończyn. Tym samym wspiera małego pasażera, odciąża mięśnie i stawy, a także stabilizuje plecy opierające się o fotelik. Dzięki takiemu działaniu podnóżka wzrasta bezpieczeństwo dziecka w foteliku. Maluch zdecydowanie bardziej komfortowo podróżuje samochodem, a także spokojniej zachowuje się w czasie jazdy. Nogi nie wędrują wówczas na oparcie przedniego fotela, nie kopią w niego, ani nie zapierają się o różne elementy wnętrza. Wbrew pozorom może to mieć kluczowe znaczenie. W przypadku zderzenia pozycja wyjściowa naszego dziecka będzie wzorcowa i w ten sposób elementy fotelika odpowiedzialne za bezpieczeństwo będą miały szanse zadziałać.

Zatem kupno podnóżka to nie tylko kwestia komfortu, ale również bezpieczeństwa małego pasażera.

Akcesoria do fotelika – podnóżki i nie tylko

Podnóżek KneeGuardKids sprawi, że podróżowanie stanie się jeszcze fajniejsze. Małe dzieci bardzo często czują się niekomfortowo, gdy nogi swobodnie zwisają i pod wpływem ciężaru własnego oraz grawitacji są uciskane pod udami. Zakup tego produktu spowoduje, że będą chętniej wsiadały do samochodu. Nawet długie podróże nie sprawią dyskomfortu. Wystarczy zapoznać się ze specyfikacją produktu, złożyć zamówienie i cieszyć się wspólnymi wyjazdami. Możliwość postawienia nóg na podporze daje dziecku poczucie komfortu i zapewnia wygodę. Właściwie dobrane akcesoria do fotelika sprawiają, że dziecko z przyjemnością będzie z niego korzystało.

W ofercie sklepu KidsTrips znajdziecie nie tylko funkcjonalne podnóżki do fotelików, ale również inne akcesoria, które pozwolą na zwiększenie komfortu jazdy Twoich dzieci. Warto się w nie zaopatrzyć, by zapewnić maluchom maksimum wygody. Wielogodzinne wycieczki mogą się bowiem dać pociechom we znaki. Zadbajmy zatem o dobre samopoczucie dzieci z akcesoriami do fotelika od KidsTrips.

darmowa dostawa w kidstrips.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu