Strona główna » W PODRÓŻY » Przewijaki i nakładki podróżne

Przewijaki i nakładki podróżne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Samopompujący przewijak Weekee na podróż

Weekendowe wyjazdy i wakacyjne podróże z małym dzieckiem to nie tylko nadzwyczajne przygody, uśmiechy i radość, ale również dbanie o to, by zapewnić dziecku komfortową i bezpieczną jazdę samochodem. Dla każdego rodzica jednym z największych wyzwań podczas podróży i wycieczek z dzieckiem jest zmienianie pieluch u maluszka. Takie sytuacje nie muszą jednak być dłużej problemem – podróżny przewijak Weekee umożliwia zmianę pieluchy i przebranie dziecka niezależnie od tego, czy musisz zrobić to w czasie postoju w samochodzie, na polu namiotowym czy na pikniku!

Weekee – komfort i najwyższa jakość

Podróżny przewijak Weekee, który możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu Kids&Trips, to praktyczne akcesorium wyprodukowane w Niemczech, stworzone, by umożliwiać szybkie i komfortowe zmienianie pieluszek w nawet najbardziej niewygodnych okolicznościach.

Podkłady producenta Weekee to produkty, które samoistnie się pompują i dopasowują do powierzchni, na której chcesz przebrać malucha, takiej jak fotele samochodowe, ławka w parku czy trawnik. Powierzchnia podróżnego przewijaka Weekee jest tak skonstruowana, że dziecko podczas zmiany pieluchy nie przechyla się w stronę nierówności, a ponadto leży na miękkiej i przyjemnej w dotyku warstwie oddzielającej od podłoża.

Podróżne przewijaki Weekee na każdą okazję

Oferowany przez nas samopompujący przewijak Weekee to produkt, które nie tylko szybko można przygotować do działania, ale także w prosty sposób złożyć. Podkład po złożeniu przyjmuje bardzo kompaktowe rozmiary, co sprawia, że zawsze można go mieć pod ręką w wózku lub bagażniku – niezależnie od tego, czy udajesz się z maluszkiem na weekendowy wyjazd, piknik czy w odwiedziny do znajomych. Podkład Weekee nadaje się na każdą okazję.

Co więcej, oferowane przez nas akcesoria sprawdzają się nie tylko jako podróżne przewijaki. Weekee jest również znakomitym rozwiązaniem do domu lub mieszkania, kiedy niewielki metraż sprawia, że nie możesz pozwolić sobie na posiadanie tradycyjnego, stojącego przewijaka dla dziecka. Obejrzyj i kup ten wyjątkowy podkład w Kids&Trips!

darmowa dostawa w kidstrips.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu